bunda Hannah Dolores

Výrobce: Hannah

Kód: 302335

Dostupnost: Skladem

Doba dodání: do 3 dnů

Cena: 2 097 Kč

* Varianta:

Zateplená sportovní dámská bunda Hannah Dolores

Zateplenou sportovní dámskou mikinu Hannah Dolores lze použít nejen jako druhou vrstvu, ale v případě příznivého  počasí i jako vrstvu svrchní. Je vhodná na lyžování, běžky, sněžnice, ostatní sportovní aktivity, ale díky pastelovým barvám najde rozhodně užití i ve volném čase.  Zkrátka její uplatnění má široký záběr. 
Sportovní použití je dáno materiálovou kombinací, kdy přední a zadní díl je zateplený větruodolným materiálem s polyesterovou náplní Duratherm a boční díly jsou z pružného a prodyšného materiálu Polarstretch. Bunda má  skvělé termoregulační vlastnosti, je vybavena hlavním reverzním dlouhým zipem, stojáčkem a dvěma hlavními skrytými kapsami se zipy.

Značka Hannah

Firma se v ČR zrodila krátce po revoluci. Chtěla zajistit jistotu při outdoorových aktivitách. Kvalitní péřové oblečení a hlavně spacáky. V naší nabídce naleznete více než 50 kvalitních produktů, připravených právě pro vás. Ať je zima nebo léto, vždy je dobré míti doma bundu od Hannah. Materiál nejprve sama vyzkoušela. Sama moc dobře ví, že základem úspěšného outdoorového sportu je kvalitní oblečení.