triko Devold Breeze woman kr.r.

Výrobce: Devold

Kód: 364822

Dostupnost: Skladem

Doba dodání: do 3 dnů

Cena: 1 499 Kč

* Varianta:

Dámské tričko Devold Breeze woman s krátkým rukávem a „véčkem“ z 100% Merino vlny, je extrémně pohodlné a elegantní tričko první vrstvy. Ploché švy eliminují odírání pokožky.

Počasí v horách se za letních dní neustále mění. Chladné ráno střídá horké a sluncem zalité poledne a na večer se přižene bouřka. Chcete-li si vychutnat i takové dny, zvolte optimální základní vrstvu, která je prodyšná, rychleschnoucí a rychle odvádí vlhkost od těla do vnějších vrstev. Aktivně se podílí na termoregulaci organizmu. Přesně těmto potřebám vyhovuje tričko Breeze s krátkým rukávem.

Velmi nízká hmotnost a nejjemnější materiál.

Triko Devold Breeze kr.r. tělo obejme dokonalým střihem, který uznává ženské křivky a podpořen volbou pružného materiálu umožňuje maximální volnost pohybu při jakékoli aktivitě.

Je vyrobeno z vysoce kvalitní Merino vlny, je pohodlné, prodyšné, měkké a na omak příjemné. Přirozeně odolává pachům, což je oceněníhodná vlastnost zejména při vícedenních sportovních výkonech bez možnosti praní či převlékání.

Merino vlna

- hřeje i chladí přesně podle aktuální potřeby lidského těla

- odvádí vlhkost od těla

- hřeje, i když je vlhká

- neposkytuje vhodné životní podmínky bakteriím, proto nepáchne ani po mnohonásobném propocení

- nedráždí pokožku

- je velmi prodyšná

- eliminuje účinky UV záření

- je nehořlavá

Technické detaily

materiál: 100 % Merino vlna

gramáž: 150 gr/ m2

vlákno: Superfine 17,5 micron  

Značka Devold

Hledáte firmu s dlouhou a hrdou historií? Právě jste jí našli. Firma Devold zahájila svou činnost v Norsku v roce 1853, kdy vytvořili první oblečení vhodné do nepříznivého počasí. V dnešní době přichází s inovativními novinkami v oblasti materiálu a střihu. V naší nabídce naleznete trička, která budete milovat. Sají pot, jsou vzdušná, lehká a navíc skvěle vypadají. Varianty pro muže i ženy jsou samozřejmostí.