Výprodej bunda Planet Lady

bunda Planet Lady

Výrobce: Warmpeace

Kód: 308109

Dostupnost: Skladem

Doba dodání: do 3 dnů

Cena: 2 797 Kč

* Varianta:

Dámská péřová bunda Planet Lady

Dámská péřová bunda Planet Lady je, střihově přizpůsobena dámské postavě, při čemž oceníte též prodloužení bundy v oblasti zad, které chrání bedra i v předklonu, velmi příjemné je zakončení rukávů vnitřními pružnými manžetami, spíše než o manžetu se jedná o tenkou integrovanou rukavici s otvorem na palec a samozřejmě bez prstů 
Bunda má 
dvě velké přední kapsy a jednu náprsní kapsu na předním díle, elastická tkanice se samosvorkami pro regulaci v dolním lemu a v kapuci, možnost ovládání všech samosvorek jednou rukou, kapuci s jednoduchou regulací na zadním středu , dvě velké vnější přední kapsy a jednu vnitřní kapsu na zip a dvě velké vnitřní   kapsy zakončené pružnou lycrou a jednu velkou vnitřní kapsu na zadním díle (bundu lze zabalit do této kapsy tak, aby sloužila jako polštář)

Bunda je vhodná jak pro lyžování, nebo při vycházkách do zimní přírody i v běžném zimním městském provozu.

Značka Warmpeace

Bundy, které vás opravdu zahřejí. Ideální do extrémního počasí a na dlouhé pobyty v přírodě. Pro dámy zde máme šaty Warmpeace, které jsou velice vkusně ušité a budou skvěle vypadat na každé z vás. Bundy a vesty Warmpeace jsou ušité z lehkého materiálu, který vám určitě nebude přítěží. Voděodolnost oděvu je samozřejmostí. Firma byla založena v roce 1986 a od té doby vehementně pracuje na svých úspěších.