Spací pytel Pinguin Topas

Výrobce: Pinguin

Kód: 424401

Dostupnost: Skladem

Doba dodání: do 3 dnů

Cena: 2 699 Kč

* Varianta:

Velmi kvalitní třísezonní spacák Pinguin Topas  vhodný  do chladných podmínek všude tam kde potřebujete teplou a přito lehkou peřinu. ŠpičkovÁ náplní BHB micro poskytuje výborný loft, ( termoizolační vrstvu)  kterého je dosaženo kombinací polyesterových mikrovláken se strukturou silnějších dutých vláken, které na sebe váže velké množství  vzduchu a na rozdíl od peří je vhodné pro alergiky i do vlhčího prostředí. Spacák má obousměrný jezdec s možností otevírání od spodu a s vrchu, zip s krycí légou a lze spojovat pravý a levý, zateplovací límec s možnosti regulace kolem ramen a kapuci s stahováním  
Hmotnost 1 500 gr      Teplotní parametry - extrém -25 oC , limit -7 oC
Termoizolační náplň - polyesterové vlákno BHB micro  Konstrukce - dvojitá šindelová,
Vnitřní materiál - polyester micro        VNĚJŠÍ MATERIÁL - nylon ripstop DWR
BHB - (Body Heat Barrier) je materiál, který se  řadí ke špičce mezi termoizolační náplně do spacáků a oblečení do extremních podmínek na současném outdoorovém trhu. Základem termoizolace BHB Micro jsou silikonizovaná ultrajemná mikrovlákna, jejichž povrch díky mikroskopickým rozměrům váže velké množství molekul vzduchu ve směsi se silnějšími dutými vlákny. 
BHB Micro je velmi lehký, měkký, prodyšný, dobře stlačitelný termoizolační materiál. Snadno se udržuje, lze jej prát, velmi rychle schne. Silikonizovaná vlákna odpuzují vodu a díky své hustotě tvoří barieru, která  chrání uživatele proti vlhkosti a udržuje jej v suchu a v teple i v extrémních podmínkách. BHB Micro je velmi zdařilá náhrada peří, na rozdíl od něj však neztrácí své termoizolační schopnosti ve  vlhkém prostředí a je vhodný i pro alergiky.

Značka Pinguin

Krásný název, který tato společnost používá mluví za vše. I tučňákům bude v jejich spacáku teplo. Český výrobce kvalitních spacáků, kalhot na zimu, karimatek, bund a vařičů. Firma Pinguin se řadí mezi nejstarší české outdoorové a campingové společnosti v ČR, již od roku 1989 se stará o váš komfort a pohodlné zážitky v přírodě. Nadčasové inovativní řešení materiálu dělá z Pinguin oblíbenou firmu.